Okey elektro

Elektro Okey >> Elektro okey soutěž

Elektro okey soutěž

Okey elektro společně s nejznámějšími výrobci elektroniky často pořádá pro nakupující různé zajímavé soutěže a jiné akce. Na našich stránkách najdete vždy aktuální informace o probíhajících soutěžích.

Nejvíce se do podvědomí zákazníků zapsala určitě tzv. Okey Anketa. Jedná se o soutěž s jednoduchými pravidly. Stačí v době konání soutěže od 18.6.2009 do 31.12.2012 zakoupit v Okey elektro jakýkoliv výrobek. S kódem, který naleznete na účtence k výrobku pak na internetovým stránkách vyplníte anketu o tom, jak jste byl se službami v Okey spokojen a je hotovo. Pak již jen stačí mít trochu štěstí a výhra 10 000 Kč může být Vaše. Okey již takto udělalo radost 48 zákazníkům a každý měsíc se losuje další šťastlivec.

Více informací o této soutěži naleznete na adrese www.anketa.okaycz.eu

Tagy: elektro okey soutěž, www.anketa.okaycz.eu, okey elektro anketaK poskytování služeb, personalizaci reklamy a k analýze návštěvnosti, pomáhají těmto internetovým stránkám soubory cookies. Informace, jak tyto webové stránky používáte, jsou dále sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím souborů cookies. Další informace , ROZUMÍM