Okey elektro

Elektro Okey >> OKEY e-shop

OKEY e-shop

V dnešní době je pro každou větší společnost provozování vlastního internetového obchodu téměř samozřejmostí a málokdo si již dnes umí představit například prodej elektroniky bez využití internetu. Přesto se mu náš největší elektro prodejce – společnost Okey – dlouhá léta bránil a zarputile se snažil tomuto trendu vyhnout. Dopadlo to, jak se dalo čekat a na konci roku 2011 představila i značka Okey.cz svůj vlastní e shop, ve kterém můžeme zakoupit všechny druhy zboží, na které jsme zvyklí i z kamenných prodejen.

Okey elektro se tak zařadilo po bok ostatních velkých prodejců elektroniky na našem území, kdy za všechny zmiňme například řetězec Elektro Word, Euronix, Datart, a mnohé další, kteří otevřeli svůj internetový e-shop již dříve. V dnešní recenzi se podíváme, jak si tento elektronicky obchod stojí v porovnání s konkurencí, a podíváme se i na cenu dopravy zakoupeného zboží nebo na možnosti platby v obchodě.

Značkový e-shop od firmy Okey elektro

Hlavním prodejním kanálem českého Okey elektra je síť více než 130 kamenných prodejen stojící v podstatě v každém menším okresním městě. Tyto prodejny v menších městech se podílejí každoročně na největší části tržeb a to bylo také hlavním důvodem, proč Okey.cz s úmyslem zprovoznit vlastní e-shop tak váhalo. Nakonec se však ke konci roku 2011 rozhodlo, to s e-shopem přeci jen zkusit a otevřelo tak tím de facto úplně nový prodejní kanál, který se v dnešní době stal, navzdory očekáváním, hlavním tahounem růstu prodejů této společnosti.

Okey.cz e-shop nabízí bohatý výběr nejrůznějších druhů elektrospotřebičů a spotřební elektroniky za velmi příznivé ceny. Nabídka se můžete od kamenných prodejen často cenově lišit. Díky menším nákladům, které jsou s provozováním spojené tak bývá nakupování v e-shopu cenově výhodnější. K ceně je však nutno připočíst ještě náklady za dopravu, podrobně probírané v další části. V internetovém obchodě můžete vybírat ze elektro sortimentu, členěného do kategorií televize, foto, mobily, GPS, počítače a kancelář, elektronika, bílé zboží, malé spotřebiče a pneu.

Doprava zboží z eshopu a možnosti platby

Osobní odběr na prodejně je vždy zdarma. To je velká výhoda. Při volbě dopravy až k vám domů doručuje menší balíky do 30 kg přepravce Geis Parcel do 2–4 pracovních dnů za 89 Kč a v případě platby dobírkou se připlácí 40 Kč k ceně dopravy. Větší balíky se zbožím jako televize, chladničky, myčky, pračky, sporáky, apod. doručuje firma Geis jen před první uzamykatelné dveře bez vybalení a zprovoznění výrobku. Termín dodání je domluven předem telefonicky. Cena dopravy činí 299 Kč plus případně dalších 40 Kč za dobírku.

Přímo na prodejně Okey.cz si lze připlatit také některé nadstandardní služby, jako je rozbalení a kontrola zboží za 49 Kč, rozbalení, kontrola zboží a základní zprovoznění za 99 Kč nebo rozbalení, kontrola zboží, základní zprovoznění plus doprava za první uzamykatelné dveře za 499 Kč. V e-shopu lze platit jen na dobírku nebo bankovním převodem. Platba kartou je možná jen v kamenném obchodě.

Tagy: mikrovlnné trouby, playstation 2, led monitory, digitální videokamery, plazmové televize, elektrické sporáky, okey elektro e-shop, xbox360, digitální fotoaparáty, playstation 3K poskytování služeb, personalizaci reklamy a k analýze návštěvnosti, pomáhají těmto internetovým stránkám soubory cookies. Informace, jak tyto webové stránky používáte, jsou dále sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím souborů cookies. Další informace , ROZUMÍM