Okey elektro

Elektro Okey >> OKEY e-shop >> Planeo Elektro e-shop

Planeo Elektro e-shop

Podle posledních průzkumů nakupují Češi na internetu nejvíce právě televize, počítače, ledničky, myčky, mobily a další rozličné elektro vybavení. Je to pochopitelné. Internet nejenže nabízí velmi pohodný způsob nákupu elektroniky z domova, ale zároveň umožňuje zákazníkům nakoupit za ceny výrazně nižší než v běžných kamenných obchodech a významně tak ušetři. Planeo elektro si důležitost tohoto nového média dobře uvědomuje a rádo by svým zákazníkům proto představilo svůj značkový e-shop.

Značka Planeo patří k prověřeným, okey prodejcům elektro zboží a s více než 270 prodejnami po celé České republice se řadí i mezi první tři největší elektro řetězce. Planeo svým zákazníkům nabízí více než 70 světových značek elektrospotřebičů, mezi nimiž nechybí jména jako Samsung, Sony, Sencor, Beko a řada další a u 20 z nich je dokonce jediným dovozce do ČR, což znamená, že je nikde jinde nenajdete. My si nyní spolu představíme horkou novinku, kterou je e-shop značky Planeo.

E-shop s odběrem na prodejně

Hned na začátek je třeba zmínit, že elektronickým obchod značky Planeo nenabízí stále ještě podobný komfort jako podobný e-shop značky Okey elektro či internetové stránky Elektro Wordu. Oficiálně správně psáno Okay a World. Žádné zboží zde zkrátka nenakoupíte a to může být samozřejmě pro mnoho čtenářů velkým zklamáním. Místo toho se Planeo elektro rozhodlo vydat jinou cestou a využít všech výhod husté sítě poboček, které se nabízejí.

Místo přímé možnosti nákupu Vás tak e-shop odkáže jen na nejbližší prodejnu ve svém okolí, kde Vámi vybraný výrobek za zobrazenou cenu nakoupíte. To se samozřejmě může zdát trochu nešťastné, ale uvážíme-li fakt, že prodejny Planeo najdeme v každém menším městečku, nemusí to být až takový handicap. Tímto přístupem také odpadají jakékoliv náklady na poštovné, i když samozřejmě za cenu sníženého pohodlí. Planeo elektro tak v současné době zůstává jedním z mála velkých prodejců neprovozujících vlastní online e-shop. Proton elektro, Datart nebo Euronix (správně psáno Euronics) již dávno e-shop svým zákazníkům nabízejí.

Planeo elektro a akční katalog

Zmiňovaný e-shop, který vlastně ani e-shopem v pravém slova smyslu není, nabízí zatím jen zboží z akčního katalogu. Důvod je jednoduchý a překvapivě málo zákazníků o něm ví. Planeo elektro, podobně jako většina jiným prodejců elektra (viz. cenová politika Okey elektro a dalších) má totiž v každém městě na prodejnách jiné ceny. Z obchodního hlediska je to logický krok. Ve velkých městech, kde je konkurence ze strany velkých elektro řetězců velká, si nemůže dovolit jíž s cenami příliš nahoru. Naopak v malých městech, kde je Planeo jedním z mála prodejců bílé a černé elektroniky, mohou být klidně ceny vyšší.

Navíc Planeo elektro není jednolitá firma. Kromě společnosti Fast ČR, která stojí asi za 50 největšími prodejnami, ji tvoří mnoho smluvních partnerů z řad obyčejných živnostníků či malých společností, které pod značkou Planeo provozují své vlastní obchody a sami si i určují ceny. Aby ale nákup svým zákazníkům ulehčili, vzájemně se domluvili, že ceny v aktuálním akčním letáku budou platit jednotně pro všechny prodejny všude po ČR. A z tohoto důvodu e-shop Planeo elektro nabízí na svým stránkách jen tyto akční produkty z katalogu, které za uvedenou jednotnou cenu osobně nakoupíte všude po ČR.

Tagy: planeo elektro e-shop, planeo brno, planeo praha, planeo prodejny, planeo akční ceny, planeo katalog, planeo aktuální leták, planeo ostravaK poskytování služeb, personalizaci reklamy a k analýze návštěvnosti, pomáhají těmto internetovým stránkám soubory cookies. Informace, jak tyto webové stránky používáte, jsou dále sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím souborů cookies. Další informace , ROZUMÍM