Okey elektro

Elektro Okey >> Prodejci elektra >> Euronix elektro

Euronix elektro

Euronix Elektro je mezinárodní společenství prodejců elektra, které v současnosti působí v 28 zemích a tvoří ho více než 6000 nezávislých prodejců s více než 11000 obchody. Najdete ho jak v zemích Evropy tak i v Austrálii, Estonsku nebo Rusku. V tomto je tedy podobné sdružení Expert Elektro, o kterém jsme psali dříve.

V České republice je hlavním akcionářem společnosti Euronix (správně psáno Euronics) firma HP Tronic. To je ta samá společnost, která stojí také za značkou Proton Elektro. Při splnění všech podmínek může pod značku Euronix(nebo Proton) vstoupit jakýkoliv nezávislý prodejce elektra. V současnosti společnost Euronix spravuje po celé České republice více než 160 prodejen. Kromě toho také provozuje vlastní internetový obchod, který najdete na adrese euronics.cz. Jak nám objasňuje výkonný ředitel Euronix ČR David Beneš: „Naším cílem je dlouhodobý pozitivní vztah se zákazníkem. Uvědomujeme si ale i význam ceny v dnešním silně konkurenčním prostředím. Chceme jít proto cestou konkurenčních cen, ne ale za cenu kompromisů v kvalitě. Místo permanentně nízkých cen nekvalitní elektroniky se snažíme nabízet zajímavé akce na značkové elektrospotřebiče a nebo možnost výhodné prodloužené záruky.“

Společnost Euronix Elektro nabízí všem svých zákazníkům jedinečnou 40-ti měsíční záruku na zakoupené elektrospotřebiče! A to nejlepší je, že zcela zdarma! Po nákupu spotřebiče v jedné z více než 160 prodejen se stačí s platným prodejním dokladem jen do 30 dnů zaregistrovat na internetových stránkách euronix elektra a své peníze si tak pojistíte na celé 3 roky a 4 měsíce. Tato jedinečná nabídka se vztahuje na vybrané druhy ledniček, praček, mrazniček, televizorů, myček, sporáků, sušiček a vestavěných spotřebičů. Pozor, tato nabídka platí je na kemenných prodejnách Euronix a nevztahuje se na výrobky zakoupené v internetovém obchodě na adrese euronix.cz. Jedná se o vůbec nejdelší záruku na elektrospotřebiče, kterou lze v České republice zdarma dostat.

Každý měsíc Vám také Euronix přínáší jedinečnou nabídku produktů za ještě výhodnější ceny ve svém Euronix letáku. Pokud leták nedostanete přímo do své schránky, můžete si ho prohlédnout na stránkách euronix.cz nebo na každé kamenné prodejně. Všechny zvýhodněné výrobky z letáku pak můžete zakoupit jak v kamenných pobočkách tak i v internetovém obchodě.

Seznam všech prodejen Euronix (správně psáno Euronics), včetně jejich adresy, najdete v sekci Euronix elektro prodejny.

Tagy: euronics elektro, euronix elektroK poskytování služeb, personalizaci reklamy a k analýze návštěvnosti, pomáhají těmto internetovým stránkám soubory cookies. Informace, jak tyto webové stránky používáte, jsou dále sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím souborů cookies. Další informace , ROZUMÍM