Okey elektro

Elektro Okey >> Prodejci elektra >> elektro Spáčil

elektro Spáčil

Společnost Elektro Spáčil je oblíbený prodejce elektroniky působící především na Moravě, kde v současné době provozuje síť asi 13-ti prodejen. Ty můžete najít v Olomouci, Prostějově, Přerově, Vyškově, Uherském Hradišti, Hodoníně, Břeclavi, Třebíči, Velkém Meziříčí, na několika místech v Brně (Vinohrady, Brněnské Ivanovice, Brno-střed) a v Újezdu u Brna, kde má společnost své hlavní sídlo. Kromě sítě kamenných prodejen provozuje Spáčil elektro také vlastní e-shop a to na adrese spacil.cz.

V nabídce Elektra Spáčil naleznete širokou nabídku televizorů, fotoaparátů, DVD přehráváčů, notebooků, ale také i bílé techniky jako např. ledniček, myček, sporáků, praček, sušiček, apod. Cenová politika se pro internetový obchod a kamenné prodejny liší, proto jsou ceny na e-shopu a v prodejně u jednoho a toho samého modelu často rozdílné. Při výběru elektroniky je dobré s tímto faktem počítat. Bývá pravidlem, že ceny na e-shopu bývají vzhledem k nižším provozním nákladům levnější. K výsledné ceně je však nutno ještě započist náklady na dopravu, zprovoznění, popřípadě ještě za odvoz starého spotřebiče.

Každých čtrnáct dní vychází od Elektro Spáčil nový akční leták, kde najdete elektrospotřebiče za opravdu výhodné ceny. Kromě toho pořádá Spáčil různé dárkové a slevové akce nad rámec letáku, kde například při koupi jednoho spotřebiče dostanete dárek v hodnotě několika stovek až tisíc korun zdarma. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou pak souteže o velmi atraktivní ceny-dokonce i o zbrusu nový automobil!

Tagy: elektro spáčilK poskytování služeb, personalizaci reklamy a k analýze návštěvnosti, pomáhají těmto internetovým stránkám soubory cookies. Informace, jak tyto webové stránky používáte, jsou dále sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím souborů cookies. Další informace , ROZUMÍM