Okey elektro

Elektro Okey >> Prodejci elektra >> elektro K+B

elektro K+B

K+B(Kappenber­ger+Braun) je německá společnost založena už v roce 1960. V současné době sídlí v německém Chemu a u nás i v SRN zaměstnává dohromady více 1200 lidí. Hlavní předmět podnikání K+B je spojen s elektrem a elektromontážemi. Skupina K+B Progres se zabývá velkoobchodním prodejem elektra a je také výhradním zástupce a distributorem značek Melitta, Yamaha a ECG. K+B Elektro-Technik se zabývá hlavně elektromonážemi v oblastech silnoproudu i slaboproudu a výrobou rozvaděču a konečně společnost K+B Elektro Expert, která nás bude zajímat nejvíce, se věnuje maloobchodnímu prodeji elektra a ne českém trhu působí od roku 1992.

Společnost K+B Elektro je hlavním zakladatelem obchodního sdružení Elektro Expert. To v současné době tvoří asi 20 společností vlastnících dohromady kolem 55 prodejen po celé ČR. K+B Elektro Expert je z nich největší a patří mu asi 34 z těchto 55 prodejen elektra. Jelikož všichni členové tohoto sdružení včetně K+B Elektra vystupují jednotně pod značkou Expert Elektra a pod touto značkou provozují také společný internetový obchod, věnujeme se jim podrobně v článku Elektro Expert.

Tagy: elektro k+bK poskytování služeb, personalizaci reklamy a k analýze návštěvnosti, pomáhají těmto internetovým stránkám soubory cookies. Informace, jak tyto webové stránky používáte, jsou dále sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím souborů cookies. Další informace , ROZUMÍM