Okey elektro

Elektro Okey >> Prodejci elektra >> elektro Expert

elektro Expert

Expert Elektro je obchodní sdružení, které tvoří síť 20 společností provozujících dohromady 55 prodejen po celé České republice. Mezi ty největší členy patří K+B elektro, Elektro Vision, Spektrum Elektro nebo Elektro expert Jankovský. Sdružení, které je členem stejnojmenné mezinárodní skupiny Expert International se sídlem v Švýcarsku vzniklo v roce 1996 a to za především za účelem posyktnout svým členům silné obchodní zázemí pří vyjednávání s dodavateli, záštitu silné mezinárodní značky a marketingové a obchodní know-how. Toliko krátce z historie. To je sice pěkné, říkáte si, ale co z toho budu mít já jako zákazník?

Pojdmě se tedy nyní podrobněji podívat na to, co nám Elektro Experti nabízejí. Nás z jejich nabídka nejvíce zaujala doprava do druhého dne při objednavce do 17:00, prodloužená 30 denní lhůta na vrácení pěnez bez udaní důvodu(zákonem je stanovena jen 14-ti denní), rozsáhlá síť více než 50 prodejen, kterou ocení také lidé žijící v menších městech a kde si můžete zdarma vyzvednout zboží objednané na e-shopu. Možnost komfortní dopravy, která obnáší dovoz až domů včetně výnosu do patra a za příplatek i instalace výrobku, odvoz starého spotřebiče a úklidu krabic a obalů. To vše 7 dní v týdnu od 8:00–21:00. I když předem říkáme, že za komfortní dopravu si nechají řádně zaplatit. Oceňujeme i to, že na bezplatné informační lince 800 121 120 zaměstatnci Expert Elektra ochotně zajistí i nadstandartní služby jako montáž satelitů, instalaci vestavěných spotřebičů, plynových sporáků, varných desek a ostatních prací, na které se cena komfortní dopravy nevztahuje. Za tyto extra služby je sice nutno připlatit, ale to je u montáží satelitů nebo sporáků nutné i jinde.

Tagy: elektro expertK poskytování služeb, personalizaci reklamy a k analýze návštěvnosti, pomáhají těmto internetovým stránkám soubory cookies. Informace, jak tyto webové stránky používáte, jsou dále sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím souborů cookies. Další informace , ROZUMÍM