Okey elektro

Elektro Okey >> Prodejci elektra >> elektro Planeo

elektro Planeo

Za značkou Planeo stojí silná společnost Fast ČR zabývající se velkoprodejem, servisem a dovozem značkové elektrotechniky. Mimo Planea dodává a distibuuje elektrospotřebiče i pro tak významně řetězce jako je Tesco, Datart, Procter and Gamble, Ahold a další. Je dovozcem více než 70 světových značek elektrospotřebičů a u více než 20 z nich je jediným výhradním dovozcem pro ČR a SR.

V současné době u nás provozuje síť asi 40 prodejen Planeo Elektro, které nalezneme po celé České republice. Kromě těchto vlastních prodejen Planeo nabizí maloochodníkům stát se partnerskou prodejnou Planeo. Těchto partnerských prodejen, provozovaných soukromými živnostníky pod záštitou Planeo je u nás kolem 150.

Planeo Elektro nabízí spotřebiče jako jsou například LCD televize, plazmy, DVD přehrávače, domací kina, notebooky, monitory, fotoaparáty, mobilní telefony, varné konvice, žehličky, topinkovače nebo kávovary. Ze značek v prodejnách najdeme Bosch, AEG-Electrolux, Toshiba, Whirlpool, Fagor, Panasonic, Sony, Tefal, Zanussi, Samsung, Sencor, TomTom a mnoho dalších známých jmen. Náš výčet toho, co v Planeo elektru nalezneme, by mohl být samozřejmě mnohem delší, ale myslíme si, že pro základní představu o sortimentu to postačí.

Každých 14 dní vydává Planeo nový akční leták, ve kterém najdeme elektrické spotřebiče za zvýhodněné ceny. Akční slevy platí ve všech prodejnách Planeo, ale pouze v některých partnerských prodejnách. Na to si je nutno dát při nakupování pozor. Seznam všech prodejen, ve kterých můžete slevy z letáku uplatnit najdete na adrese planeo.cz. Zde se také můžete zaregistrovat k pravidelnému zasílání novinek a akčních nabídek. Pokud ke své emailové adrese navíc připojíte také směrovací číslo města, dostanete vždy konkétní nabídku přímo z Vašeho okolí.

Planeo Elektro však v současné době neprovozuje vlastní e-shop. Na oficiálních stránkách sice najdeme seznam prodejen nebo nabídku akčního zboží, ale nákup po internetu možný není. Pokud Vás nabídka Planea zaujala, jedinou možností je zboží nakoupit v některém z kamenných obchodů.

Tagy: elektro planeoK poskytování služeb, personalizaci reklamy a k analýze návštěvnosti, pomáhají těmto internetovým stránkám soubory cookies. Informace, jak tyto webové stránky používáte, jsou dále sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím souborů cookies. Další informace , ROZUMÍM