Okey elektro

Elektro Okey >> Okay elektro >> Okay elektro leták

Okay elektro leták

Okay elektro leták vychází pravidelně vždy 1–2× do týdne. Aktuální vydání si můžete vždy prohlédnout na našich stránkách. Tištěná verze letáku je také k dispozici na každé prodejně Okay. Newspaper si můžete nechat zdarma zasílat do Vaší internetové schránky. My zde pro Vás ale zvěřejňujeme i newspaper, takže Vám nikdy žádná výhodná akce už neunikne.

Základní rozdíl mezi letákem a newspaperem je ten, že okay leták platí pouze pro kamenné prodejny, zatímco ceny z newspaperu jsou platné jak pro kamenné prodejny tak i internetový obchod. O dalších zajímavých akcích a soutežích můžete být také informování prostřednictvím facebooku. Stačí se stát fanoušek Okay elektra.

V letáku najdete vždy několik zlevněných modelů televizí, notebooků, digitálních fotoaparátů nebo mobilních telefonů. Z bílého zboží jsou to pak pračky, chladničky nebo sporáky. Nepravidelně se pak v akčním letáku objevují i méně časté spotřebiče nebo menší elektronika jako jsou paměťové karty, mixéry, varné konvice, žehličky, grily a podobně.

Tagy: okay elektro letákK poskytování služeb, personalizaci reklamy a k analýze návštěvnosti, pomáhají těmto internetovým stránkám soubory cookies. Informace, jak tyto webové stránky používáte, jsou dále sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím souborů cookies. Další informace , ROZUMÍM