Okey elektro

Elektro Okey >> Okay elektro >> prodejny Okay

prodejny Okay

Okay v České republice provozuje největší síť maloobchodních prodejen elektra. V současné době čítá téměř 90 poboček a v následujících letech plánuje otevřít 100 dalších. Zaměřuje se především na regionální města nad 10 000 obyvatel. Velkou výhodou je, že zboží objednané v internetovém obchodě Okay si můžete vyzvezdnou na kterékoliv prodejně zdarma. Ušetříte tak na poštovném.

Kombinaci e-shopu a rozsáhlé sítě prodejních míst můžete využít i v opačném pořadí. Pokud například preferujete si nejdříve pečlivě podle všech parametrů najít konkrétní spotřebič na internetu, ale před samotným nákupem byste si ho přeci jen raději sami osahali a vyzkoušeli, stačí navštívit kteroukoliv z poboček a vyškolený personál Vám rád vše předvede a poradí.

Tagy: prodejny okayK poskytování služeb, personalizaci reklamy a k analýze návštěvnosti, pomáhají těmto internetovým stránkám soubory cookies. Informace, jak tyto webové stránky používáte, jsou dále sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím souborů cookies. Další informace , ROZUMÍM